Další vtipy :-)

16. september 2011 at 21:11 | Egranger |  Jokes

Co je to? Čtyři nohy, jedna ruka a někam to běží? Dobrman z dětského hřiště.

Arab terorista se potřebuje dostat do Ameriky a tak se převleče za těhotnou ženu. Vletadle se ho letuška ptá. "Tak co to bude holčička nebo chlapeček?" "Dvojčata."

Přijde manžel z práce o něco dřív a najde svou ženu nahou v ložnici s výmluvou, že nemá co na sebe. Otevře skříň a říká. "Jak to, že nemáš nic na sebe. Tady máš jedny šaty, druhý šaty, třetí šaty , ahoj Karle, čtvrtý šaty…"

Černoch říká bělochovi. "My se černý narodíme, když je nám zima, jsme černý, když je nám horko jsme černý, když je nám špatně jsme černý a jsme černý i když umřeme. Vy když se narodíte jste růžoví, když je Vám zima jste fialoví, když je Vám blbě jste zelení, když jste nemocní jste žlutí, když nemůžete dýchat jste modří, když jste vzteklí jste rudí a když zemřete jste bílí. Tak kdo je tu sakra barevnej?"


Děda sedí v obýváku a kouří dýmku. Najednou někdo zaklepe na dveře. "Kdo je tam?" "Jean Cloude Van Damme." Ozve se zpoza dveří. "Neznám, všichni čtyři jděte pryč."

Manželka zasněně kouká z okna na svou zahrádku a po chvíli povídá manželovi:"Josef, slib mi, že až umřu necháž mě spálit a rozprášíš mě na naší krásné zahrádce." "No to víš, že jo," povídá manžel,"zafouká vítr a mám tě zpátky v kuchyni."

V restauraci se baví Bush s Blairem. Právě jsem vydal rozkaz k vyvraždění 14 000 muslimů a jednoho zubaře." Rozhovor zaslechne muž sedící vedle ,nakloní se k nim a zeptá se. "Proč jednoho zubaře?" Bush se otočí k Blairovi a říká. "Vidíš, říkal jsem ti ,že se nikdo nebude ptát na těch 14 000 muslimů."

Na dálnici se srazí angličan se svým jaguárem,němec s mercedesem a čech se škodovkou. Angličan vyleze z auta a běduje. "Teď budu muset měsíc šetřit na nové auto." Němec běduje. "Teď budu muset dva měsíce šetřit na nové auto." Čech si sedne do příkopu začne brečet a křičí. "Dvacet let úspor je v háji." Němec s angličanem se na sebe podívají a jeden říká ."Tak proč si kupuje tak drahý auto?"

Francouze angličana a čecha zajmou kanibalové a náčelník říká. "Vaše maso sníme, z kostí si vyrobíme zbraně a z Vaší kůže vyrobíme kanoe. Můžete si ale vybrat zbraň,kterou zemřete." Francouz si vybere meč. Zařve "Za Francii" a probodne se.Angličan zvolí pistoli. Zařve "Za Anglii" a střelí se do hlavy. Čech si vybere vidličku,začne do sebe píchat až z něj odevšad teče krev jako z cedníku a než vydechne naposledy zařve. "Tak a máte po kanoi."

Dohaduje se rus,francouz a čech , ve které zemi mají nejtvrdší alkohol. Francouz vypije láhev koňaku , druzí dva ho odvedou do místnosti kde stojí 3 židle a zeptají se ho. "Kolik židlí vidíš?" "5″ řekne francouz. Rus vypije láhev vodky a dostane stejnou otázku. "8″ odpoví. Čech vypije láhev slivovice . "Kolik židlí vidíš?" Zeptají se ho notně podnapilí kamarádi. "A ve které řadě?" Zeptá se čech.

"Pane doktore, dejte mi nějaké prášky proti chamtivosti a dejte mi jich hodně, hodně.."

Chceš slyšet upřímné zhodnocení své osobnosti a přesný čas? Tak asi kolem třetí ráno vytoč libovolné telefonní číslo.

Lovec jde savanou a hledá lva. Když ho konečně najde zamíří a vystřalí,ale došly mu náboje. Lev se k němu rozběhne, tak muž padne na kolena a začne se modlit. "Bože dej tomuto lvovi křesťanské myšlenky." A tři metry před lovcem padne lev na kolena, sepne tlapy a říká." Bože požehnej tento pokrm, který se chystám pozřít."
 


Comments

1 amie* amie* | Web | 17. september 2011 at 10:06 | React

:D:D:D

2 Ellie Felton Ellie Felton | Web | 17. september 2011 at 19:05 | React

:D ten cernoch nema chybu :D:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement