Ian Somerhalder Interview - JustJared.com

5. september 2011 at 20:15 | Egranger |  Ian Somerhalder - News
Takže, v Damonově životě je nová slečna, reportérka jménem Andie Star. Co o ní můžeš říct?
Ian: Andie je skvělá. Je sexy, rychlá, osobitá a vtipná. Dokonce i když potřebuje, nedá Damonovi sh-. Co dělá, je to, že vystřelí zpátky na něj tak rychle, jako on na ni, a co je na tom to nejlepší, on má svou vtipnou odpověď, když jí uvazuje šálu kolem krku, takže je nikdo nemůže vidět. Je to prostě skvělé. Miluji dynamičnost, s kterou s ní tvoří a jsou takový malý tým. Pomáhá mu provádět jeho plány a jsou opravdu velmi nepravděpodobný tým.

A kdo ji hraje?
Ian: Jmenuje se Dawn Olivieri. Je má dobrá přítelkyně, znám ji léta a byl jsem překvapen, když jsem slyšel, že jde do Vampire Diaries. Nevím, jak dlouho si ji budeme moct držet, protože právě dostala roli v Don Cheadle, tak nevím, je to špatné pro Damona, ale skvělé pro ni.


Vedoucí režisérka Julie Plec vtipkovala, "Máme takový blížící se rituál, oběť, která zlomí kletbu slunce a měsíce - tady končí série". Můžeš o tom mluvit nebo něco naznačit?
Ian: Je to vtipné, protože jsme dostali své scénáře jen před pár dny. Vím, že mezi upíry a vlkodlaky bude hodně velký souboj a neumím si představit, že by se Klaus po tom všem neukázal. Takže nevím, můžu si jen představovat způsob, jakým se věci vyvinou. Ten velký souboj je problém. Damon si vynutil toto přátelství, zjišťujíc, že mu záleží na místech a dobách, které leží uprostřed, ale myslím, že ochrana Eleny a jeho domova je silnější.
Ochránit ji je velmi těžké a zdlouhavé a tato dvojice začíná cítit nové emoce a přestává si vědět rady, jak se s těmi emocemi vypořádat. Je to hodně drsné.

Musím se zeptat, byl jsi nejnovějšího čísla People's Sexiest Man Alive. Co si o tom myslíš? Dělali si z tebe ostatní herci legraci? Jaká byla zpětná vazba?
Ian: Přestal jsem mluvit o věcech, jako je tato. Samozřejmě si kvůli takových věcí ze mě dělali legraci, ale my všichni máme schopnost dostat ze sebe a z lidí kolem to nejlepší. Myslím, že je skvělé, že People Magazine byl dost šílený na to, aby mě zahrnul do takového seznamu hezkých záporáků, ale jestli jsou dost šílení na to, aby tomu uvěřili?

Můj překlad, takže kopírovat pouze s ikonkou :-)
 


Comments

1 Amber Amber | Web | 5. september 2011 at 20:36 | React

Ahoj, beriem ťa do affs. Na ikonku chceš Ninu? :)

2 Rose aff Rose aff | Web | 5. september 2011 at 20:54 | React

zajímavé :) Ian je skvělej a tým Andie a Damon - užasný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement