Joseph Morgan - Interview

27. october 2011 at 13:23 | Egranger |  Joseph Morgan - News
V novém rozhovoru Josepha Morgana pro TV Fanatic se dozvíme něco nového o nasledujících dílech z Klausovy perspektivy. Klause uvidíme už v dílech 3x08 a 3x09.

"Díl 3x08 úplně změní hru. Dozvíme se něco víc o vztahu Klause a Mikaela a uvidíme moment, z kterého pramení Klausův oprávněný strach."

Taky se vrátíme zpět v čase. Joseph nám nemůže říct víc podrobností, ale potvrdil, že v nejbližších flashbacích bude mít premiéru nový člen Původní rodiny. Dozvíme se víc o Klausovi, jehož lidskost v průběhu 3. série pomalu vychází na povrch.

"V hloubce duše jen chce být někým milovaný. Přátelé a rodina mu chybí už 1000 let."
To je důvod, proč neovlivnil Stefana hned na začátku:
"Pro Klause bylo velmi důležité, aby Stefan přišel z vlastní vůle. Chtěl ho považovat za svého přítele, jakým mu byl v roce 1920."

Samozřejmě všechno zkomplikovala Stefanova láska k Eleně a Joseph přiznává, že jeho postava nechápe skutečný význam přátelství. Klaus se vždy snažil kontrolovat svoje blízké přes strach a podívejte se, kam ho to dostalo.

Joseph si prostřednictvým této děsivé a pokojné postavy zabezpečil svoji vlastní fanouškovskou základnu. Tento, v Americe skoro neznámý herec, si získal fanoušky díky tomu, že kombinuje představy spisovatelů se svým vlastním přesvědčením, že "nejděsivější není, když na vás někdo křičí."

Představte si úvodní scénu "Inglourious Basterds" od Quentina Tarantina:
"Hrozba je mnohem reálnější, protože to pro něho nic neznamená. Vy jen víte, že vás zabije bez toho, aby nad tím dvakrát přemýšlel. Chci hrát na této sociopatické straně."

A hraje až neuvěřitelně dobře. Klause nedříve uvidíme už 3. listopadu v díle 3x08 Ordinary People (Obyčejní lidé).
 


Poll


Comments

1 Sajunka Affs ♥ Sajunka Affs ♥ | Web | 27. october 2011 at 13:26 | React

paráádní :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement