10 Spoilers

29. april 2012 at 16:27 | Egranger |  Spoilers
1. Nikdo není v bezpečí!
Julie Plec dodává: "Pokud budou mít dostatek štěstí, aby přežili do 4 série", když diskutovala o budoucnosti jednotlivých postav.

2. Meredith nezmizí jen kvůli tomu, že je Alaric pryč.
"Myslím si, že každé město potřebuje pěknou milou doktorku a Damon by možná mohl potřebovat nového přítele, se kterým by si mohl vypít," dodává Julie. V knihách si byli Elena a Meredith blízké, takže zde je také nějaký skrytý potencionál.

3. Zjistíme, který Původní proměnil "děsivou" Mary
Tím se dozvíme, kdo je původcem pokrevní linie Stefana, Damona, Caroline a Katherine.


4. Očekávejte nějaké napětí mezi Tylerem a Klausem, když se Tyler dozví, že pouto mezi nimi je opravdu zlomené. "Tyler je konečně schopen, postavit se sám za sebe," říká Michael Trevino (Tyler). "Už je unavený z toho, že musí stále plnit úlohu poslíčka a dá to najevo. Bude to velmi chaotické."

5. V minulé sérii se velká oběť udála ve 21. epizodě a finálová epizoda měla emocionální spád. Letos budou akční chvíle pokračovat až do konce: "Náš příběh bude nabírat na obrátkách ve všech směrech až do konce," říká Julie. "Určitě mohu říci, že předposlední epizoda je pllná adrenalinu. O dost se pohneme v mytologii a je to opravdu velká věc, vzhledem k tomu, že fínále je dost emocionální, ale v žádném případě to nebude úplný konec této série. Dveře mezi 3. a 4. sérií necháme na půl otevřené tak, aby vítr foukal i na druhou stranu."

6. Stefan a Damon budou i nadále pokračovat ve sbližování, i přesto, že si Elena vybere jen jendoho z nich.
"Jejich bratrské pouto nabere na síle místo toho, aby se oslabilo, i když zde hrozí konflikt z možného rozhodnutí. V následující epizodě je velmi pěkná scéna, která nám ukáže, že to mohou ustát, ať se Elena rozhodne jakkoli a potom, když bude vše řečeno a provedeno ... bratři nadevše," říká Julie.

7. Po ztrátě Alarica se Elenino rozhodování mnohem více zkomplikuje.
Bere to tak, že si vybírá toho, kdo ji opustí a ne toho, kdo s ní zůstane. "Nemá nikoho a ztratila téměř všechny, na kterých ji záleželo, takže, jak si máte v této situaci někoho vybrat?," dodává Julie. "Během posledních dvou epizod se bude Elena snažit vyřešit tuto otázku a pochopit, jak by mohla případně nechat jednoho z bratrů odejít, když už toho tolik ztratila."

8. Ve 4. sérii se podíváme na pokračování maturitního ročníku
Takže kromě řešení našich tradičních upírských záležitostí se budou muset naši studenti rozhodnout o vysoké škole a odstěhovat se z Mystic Falls. I když nám Julie řekla, že všichni nepůjdou na "Univerzitu v Mystic Falls", připoměla nám, že teta Jenna navštěvovala nějakou nedalekou školu, takže to znamená, že by se tam v rozumné vzdálenosti měla nacházet nějaká univerzita.

9. I když se Esther snažila zmanipulovat Alarica na druhé straně vždy, když zemřel, neznamená to, že Jeremy je nyní s prstenem v bezpečí. "vždy je třeba být na pozoru před následky z několikanásobného podvádění smrti," říká Julie. "Prsten ještě chvíli zůstane na scéně, protože bez něj nemůžete ustát v boji, pokud nechcete mít strach z toho, že vás zabijí, takže raději zkusíte své štěstí."

10. Naše Katherine se nevrátí do Mystic Falls, dokud Klaus nebude mrtvý. Chce to čas.
 


Comments

1 Deni*>>DOBREVHALE-DAILY Deni*>>DOBREVHALE-DAILY | Web | 29. april 2012 at 16:48 | React

Ahoj,mám důlěžité oznámení.. (Píšu to protože některé affska o tom ještě neví)

http://dobrevhale-daily.blog.cz/1204/stehovani

2 Kath* Kath* | Web | 29. april 2012 at 18:13 | React

jsem zvědavá, jak to bude :-)

3 Kery Kery | Web | 29. april 2012 at 19:40 | React

som veľmi zvedavá a strašne sa teším ..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement