12 Spoilers

29. april 2012 at 13:13 | Egranger |  Spoilers
1. Bratský kompromis
V epizodě 3×21 uvidíte pěkný moment mezi Stefanem a Damonem, který nám ukáže, že i když oba milují stejné děvče, "můžou se přes to přenést". preozrazuje Julie Plec. Ian Somerhalder nám řekl jen to, co Julie. Bratři se dohodnou na tom, že ten koho si Elena vybere, zůstává ve měste a druhý odejde.

2. Stefan znovu prožívá své emoce
V další epizodě bude několik klíčových Stelena scén a jednu z nich přeruší náš oblíbený místní "darebák". V každém případě, je to velký krok pro šťastný pár. Podle Julie, je to on, kdo konečně řekne Elene: "Je v pořádku, že něco cítíš. Řekla si mi o tom už mnohokrát a vždy jsem tě poslechl. Dovol mi, abych ti to teď vrátil."


3. Caroline má více nápadníků
Pokud by se Caroline ocitla v této situaci (Klaus a Tyler soupeří o její přízeň) v první sérii, postavila by se k tomu jinak než teď. Momentálně Caroline zastává svůj názor a popírá Klausův pokrok během plesu, což dost vytáčí Tylera. "Těžko bojuje, aly měla normální středoškolský vztah se svým přítelem, říká Candice. Michael dodává, že Tyler "by mohl nějak zasáhnout proti Klausovi v příští epizodě 3x21.

4. Jednodušší časy
Finálová epizoda bude obsahovat pohled do Eleniny minulosti, kdy bylo vše mnohem jednodušší a bez upírů. Ale odhalíme jednu zajímavou skutečnost: "Něco se v této epizodě stane během toho, jak bude Elena vzpomínat na časy, které byli mnohem jednodušší, aspoň z toho nadpřirozeného hlediska." říká Julie, která stále tvrdí, že nehoda, při které zemřeli Elenini rodiče byla normální nehodou. "Zaměříme se na něco jiného, co se tehdy stalo a o čem jsme do teďz ani netušili a je to spíše emocionálního rázu."

5. Pokroky
I když Jeremy vykročil do tohoto seriálu špatnou nohou (problémy s drogami a jiné), teď, když je zpět v Mystic Falls, "Jeremy udělá velký pokrok." Takže pokud máte nějaké pochybnosti nebo důvody se domnívat, že měl nějaké vedlejší úmysly s tím, co se okolo něj děje (hlavně pokud jde o polibek Damona a Eleny) přestaňte o nich přemýšlet, alespoň teď.

6. Damon má nového spojence
Doktorka Fellová by se měla ještě v 3. sérii objevit a podle Julie, což je velmi zábavné, by se mohla stát Damonovou novou přítelkyní, s kterou se může napít. Nebo snad i něco víc?

7. Rebečin nový spojenec?
Na otázku, jestli Rebekah najde někoho, kdo bude na jej straně Julie odpověděla velmi zdrženlivě a řekla, že se možná něco o tom dozvíme ve finálové epizodě.

8. Konec seriálu
Julie prozradila, že ona a výkonný producent Kevin Williamson vymysleli konec seriálu po dobu toho, kdy psali 7.epizodu 2. série v nákupním centru v Atlantě. "Byli jsme unavení, vystresovaní a mluvili jsme o posledních momentech jednotlivých postav v seriálu. Oba jsme se rozplakali uprostřed nákupního centra a měli jsme pocit, že to tak má být." Máte nějakou představu o poslední seriálové scéně?

9. Kdo je vlastníkem domu Gilbertových?
Po epizodě 3x20 může dojít k nějakým změnám v domě Gilbertových - a všechno se zkomplikuje. Nemůžu vám říct jak tato změna nastane, ale někdo jiný by mohl naplno vstoupit do hry.

10. V nebezpečí?
Když je Jeremy zpět, ovlivní ho prsten tak jako Alaricka? "Možná ano a možná ne. Určitě však víme, že Jeremy nezemřel a neožil tolikrát jako Alaric. Nemusí se to projevit formou alter-ega. "Julie také prozradila, že "prsteny se ještě nějakou dobu budeme zabývat."

11. Podaří se nám dostat na vysokou školu?
Čtvrtá série "nás provede zbytkem maturitního ročníku na střední škole. Rozhodnou se o svojí budoucnosti… Zůstanem nebo odejdem?" Nevznikne v Mystic Falls i univerzita?
"Ne, to se nestane, i když by to bylo skvělé. Grams vyučoval na nedaleké univerzitě a Jenna získala magisterský titul, takže tam něčo musí být a podíváme se na to ve 4. sérii."

12. Matt a Elena - ne všechno je až tak dokonalé
Finálová epizoda upře pozornost i na nedokonalý vztah Matta a Eleny: "Nahlédneme na to, jaké to bylo, když spolu Elena a Matt chodili, a že jejich vztah byl velmi problémový. Naproti tomu, že vzpomíná na jednodušší časy, i tehdy měla nějaké problémy."
 


Poll

S kým by podle vás měla Caroline chodit?

S Klausem
S Tylerem
S Mattem

Comments

1 Natali Natali | Web | 29. april 2012 at 13:21 | React

Tešim sa na Defan scenu a o moj bože! Stelena sceny budu asi nadherne! Ja teda dúfam že mi ich vratia späť, Stefan a Elena to je prava laska :))

2 Kath* Kath* | Web | 30. april 2012 at 9:09 | React

to s tím koncem mě docela zaskočilo.. jsem zvědavá, jak to vymysleli :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement