May 2012

Spoiler About Matt And Jeremy

23. may 2012 at 20:13 | Egranger |  Spoilers
Vím, že je ještě času dost, ale máte už nějaké novinky o další sérii?
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."

The Top 20 TV Fashion Moments This Season

23. may 2012 at 15:20 | Egranger |  ClevverTV & Stakeout
Seznam 20 top televizních módních okamžiků za tuto sezónu. Samozřejmě zde nesmí chybět ani Elena :-)

"Je vůbec možné, aby Nina Dobrev vypadala špatně? Nejspíš ne. Ale na úchvatných třpytivých šatech není nic špatného - jak je dokázáno na tomto romantickém čísle, které měla na sobě už dříve tuto sérii (Však víte, předtím, než se stala upírkou!). A bylo tak ještě snažší, aby se do ní dva krvežíznivci úplně zbláznili."

1. Vampire Diaries: Elena's ball gown stunner
2. Scandal: Olivia's Power style
3. GCB: Southern best
4. All Stars: Austin's glow-in-the-dark dress
5. Pretty Little Liars: Spencer's Masquerade dress
6. New Girl: Zooey's geek chic
7. Girls: Hipster style
8. Castle: Beckett's jackets
9. Downton Abbey: Lady Mary's evening gown
10. Once Upon a Time: Evil fashions
11. Gossip Girl: Blair's Wedding Gown
12. Mad Men: Joan's Back-to-Work Look
13. Hart of Dixie: Zoe's Formal Shorts
14. Bachelor: Courtney Robertson's Alberto Makali Gown
15. American Idol: All of Jennifer Lopez's Looks!
16. Smash: All the Marilyn Monroe Costumes
17. Glee: Rachel's Wedding Dress
18. Dancing with the Stars: Karina Smirnoff's Rumba costume
19. Fashion Star: Floral Shorts by Ross Bennett
20. Revenge: Victoria Grayson's White Bandage Dress

The CW Network's 2012 Upfront

23. may 2012 at 14:56 | Egranger |  Nina&Ian
Objevily se dvě fotky ze zákulisí s Ninou a Paulem ze zákulisí The CW Network's 2012 Upfront :-)

imagebam.com imagebam.com

Spoiler About Elena

20. may 2012 at 16:05 | Egranger |  Spoilers
Může se upírka Elena znovu stát člověkem?
Zatímco Julie Plec a ostatní scénaristé začnou tvrdě pracovat na 4. sérii už velmi brzo, členové hereckého obsazení mají své představy o tom, jak by to mohlo dále pokračovat, zejména, co se týče upírské Eleny. A jaké jsou ty nejzajímavější návrhy? Paul Wesley říká toto: "Myslím si, že podstatná část další série bude věnována tomu, jak napravit tuto situaci, nebo se s ní nějak vyrovnat - popřípadě ji nějak zvrátit." Až čas ukáže, jestli je to možné, nebo ne. Ale jedna věc je jistá - scénaristé čelí velmi náročnému úkolu. "Jsem z toho velmi nadšený, ale mám i trochu obavy. V našem seriálu bylo velmi důležité toto nevinné děvče, které si vytvořilo vztahy s temnými postavami - s těmito ohrožujícími, zlými bytostmi - které se mohli kdykoli napít její krve a zabít ji. Teď ji to už nebude ohrožovat. Nači scénaristé jsou velmi talentovaní a jsem si jistý, že budou vědět, jak dál," říká Paul. Ian si však myslí, že ve světle všeho, co se děje, se všichni dají dohromady: "Zdá se mi, že to bude týmová práce (pomoci Eleně). Bude to i velmi zvláštní. A pro bratry to současně bude i pořádně trapné. Je tu dívka, kterou milujete a vy jste přispěli k tomu, že se její život obrátí vzhůru nohama. Bude to určitě velmi zajímavé."

Design no.5

20. may 2012 at 16:05 | Egranger |  Layouts

Po delší době jsem se opět rozhodla poprosit Natalii o nový design.
Za design jí děkuji, myslím si, že je prostě nádherný a strašně
se jí povedl a doufám, že se líbí i vám :-)

Vytvořila: Natalii
Od: 20.5.2012

The Vampire Diaries News

19. may 2012 at 20:15 | Egranger |  Cast
Pokaždé se seriály stanice CW vracely na televizní obrazovky v září. Tento rok je tomu ale jinak. Nové díly oblíbených seriálů uvidíme až v říjnu. Na jednu stranu je to podle mě docela blbé, ale zase bude méně vysílacích pauz uprostřed sérií.

Vampire Diaries se začnou od čtvrtka 31. května vysílat každý všední den na televizní stanici Nova vždy v 15:30.

Pod perexem máte seznam dabérů spolu s dalšími seriály, kde jste je mohli zaslechnout:

Spoiler About Bonnie And Elena

19. may 2012 at 20:15 | Egranger |  Spoilers
Jak bude Bonnie reagovat, když zjistí, že Elena je nyní upír?
Mám brát v úvahu, že nenávidí upíry a skoro ukončila své přátelství s Caroline, když se proměnila? Pravděpodobně nebude příliš šťastná: "Jsem velmi zvědavá na její reakci na Elenu, která se mění na upíra. Nemyslím si, že to vezme příliš dobře," řekla Kat Graham. "Pravidelně čistí všechen nepořádek a dělá spoustu rozhodnutí, které by v jiných situacích dělat ani nemusela. Nevím, jaky to bude mít vliv na její pocity a postoje k Eleně."

Nominace na Teen Choice Awards 2012

19. may 2012 at 20:14 | Egranger |  Cast

V pátek byly zveřejněny nominace na Teen Choice Awards. Vampire Diaries jich získalo celkem pět: sci-fi/fantasy seriál a dvakrát herec a herečka ve sci-fi/fantasy seriálu (Ian a Paul, Nina a Kat). Hlasovat můžete zde každý den znovu. Teen Choice Awards se bude konat 22. července v Los Angeles a vyhlášení výsledků proběhne 22. června na TV FOX.
Kategorie, ve kterých bylo TVD nominováno:

Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi
"Fringe"
"Once Upon a Time"
"Supernatural"
"True Blood"
"The Vampire Diaries"

Choice TV Actor: Fantasy/Sci-fi
Jensen Ackles, "Supernatural
Joshua Jackson, "Fringe"
Jared Padalecki, "Supernatural"
Ian Somerhalder, "The Vampire Diaries"
Paul Wesley, "The Vampire Diaries"

Choice TV Actress : Fantasy/Sci-fi
Nina Dobrev, "The Vampire Diaries"
Ginnifer Goodwin, "Once Upon a Time"
Kat Graham, "The Vampire Diaries
Anna Paquin, "True Blood"
Anna Torv, "Fringe"

Choice Male Hottie
Justin Bieber
Ryan Gosling
Liam Hemsworth
Robert Pattinson
Ian Somerhalder

The CW TV Schedule

18. may 2012 at 15:32 | Egranger |  Spoilers
Televize The CW včera představila svůj vysílací program na následující sezónu, který obsahuje mnoho změn. Tyto změny se však naštěstí nedotkly seriálu The Vampire Diaries, který se bude i nadále vyysílaný tak jako doteď - čtvrtky ve 20:00. Po něm, místo zrušeného The Secret Circle, se na obrazovkách objeví epizody nového seriálu Beauty and the Beast. Datum vysílání první epizody 4. série je prozatím určeno na 4.10.2012, ale toto datum jestě nebylo oficiálně potvrzeno, proto se může ještě změnit.

Na akci The CW Netwirk Upfront byl také vystaven nový propagační plakát, bohužel je prozatím k dispozici jen fotka ve špatné kvalitě. Také si můžete přečíst některé zajímavosti, které řekli herci přítomni na této akci:
  • Nina řekla, že si Elena nemusí pamatovat, koho z bratrů si ve finálové epizodě zvolila.
  • Paul si myslí, že většina 4. série bude o tom, jak se Damon a Stefan snaží najít způsob, jak přeměnit Elenu na člověka.
  • Joseph je v tiskovém prohlášení The CW stále uvedený jako pravidelná postava.
  • Matt David mluvil o Alarickově smrti, zmrtvýchvztání a nakonec o definitivní smrti: "Neexistuje lepší způsob, jakým by tuto postavu mohli nechat odejít."
  • Nina řekla, že Katherine bude pořádně naštvaná, když se dozví, že je Elena upírka.

The CW - Schéma sezóny 2012/2013

18. may 2012 at 15:28 | Egranger |  Spoilers

Pondělí:
08:00 90210
09:00 Gossip Girl (do midseason)

Úterý:
08:00 Hart of Dixie
09:00 Emily Owens, MD (dříve First Cut)

Středa:
08:00 Arrow
09:00 Supernatural

Čtvrtek:
08:00 The Vampire Diaries
09:00 Beauty and the Beast

Pátek:
08:00 America's Next Top Model
09:00 Nikita

Midseason: The Carrie Diaries (nastoupí v pondělí po Gossip Girl), CultJulie: Why Did Stefan Leave Elena In The Car?

17. may 2012 at 16:33 | Egranger |  Spoilers
Matta máme rádi, proto bychom ho z potápějícího se auta ve finálové epizodě vytáhli také. Ale Stefan si s ním určitě není tak blízký, takže proč poslechl Elenu a zachránil jí kamaráda?
Julie Plec to vysvětlila v tomto rozhovoru. Pokud jste si mysleli, že se k postavě Stefana nehodí, aby nechal Elenu v autě, nejste jediní. Julie řekla, že Paul Wesley si to myslel také a řekl jí: "Neexistuje možnost, aby ji Stefan nechal takhle zemřít. Nevěřím tomu." Ale podle Julie je celý vztah Eleny a Stefana postavený na tom, jak Stefan respektuje Elenina rozhodnutí. A zatímco Damon by ji okamžitě chytil a o nic jiného by se nestaral, Stefan ji poslechl. Kromě toho Julie vysvětluje, že Stefan ji tam nenechal, ale jednoduše pomohl Mattovi jako prvnímu. "To je na jejich vztahu a dynamice to pěkné a zároveň je to základní věc, která odděluje vztah Damona a Eleny od vztahu Stefana a Eleny, " říká Julie.

Spoilers About 4. Season

17. may 2012 at 16:33 | Egranger |  Spoilers
Damon/Elena/Stefan
Elena dokončí proměnu. Nechce být upírem, takže zkusí spoustu věcí, aby tomu zabránili, ale stane se. Bude to pro ni velký boj, hodně ji to změní, bude to těžké, ale nakonec, cituji, povstane jako šampión. Dozvíme se, jak dlouho jí bude trvat, než se stane funkčním upírem, pokud vůbec. Každopádně první díl bude sledovat Eleniných 24 hodin, než se tak stane. Stefan a Elena spolu chvíli budou. To, že si vzpomene na to, co ji Damon ovlivnil zapomenout, neznamená, že se hned ve své volbě rozmyslí. Ovlivní to její city k Damonovi a víc mu porozumí, ale je to součást delší cesty. Dostane se jí to pod kůži a bude na to myslet, ale je se Stefanem a tomu je oddaná, i když jim to způsobí menší problémy. Když Stefan brečí nad Eleniným tělem, neví, že si ho vybrala, ale ví, že bude upírem. Brečí proto, že to není to, co Elena chtěla. Stefanova volba, koho vytáhnout, ho bude pronásledovat a naštve Damona. Trochu je to rozdělí, protože spolu budou silně nesouhlasit. Dozvíme se, jestli Elena věděla, že má v sobě upíří krev, když donutila Stefana, ať zachrání nejdřív Matta.


Spoiler About Damon´s New love Interest

17. may 2012 at 16:33 | Egranger |  Spoilers
Teď, když si Elena vybrala Stefana, měli bychom předpokládat, že si Damon v další sérii najde nový milostný zájem?
"Nikdy neříkej nikdy," odpovídá Julie Plec. "V první části série budeme velmi zameření na to, co se stane s Elenou a na to, jaký názor na to oba bratři budou mít, jak se každý z nich bude snažit pomoct jí s touto novou zkušeností a jak to ovlivní jejich vztah. Potom, když se prach usadí, uvidíme, co bude s tou novou láskou.

Julie Plec - Interview

17. may 2012 at 16:32 | Egranger |  Julie Plec
Proč prostě nemůžou jezdit jinou cestou, která nevede přes Wickery Bridge?
Možná je to jediná cesta do města a z města, ale domnívám se, že od teď už se budou trošku obávat tam jezdit.

Prosím, řekněte mi, že Tyler ve skutečnosti není mrtvý.
Ne, není mrtvý. Přesněji řečeno, když se podíváte na to kouzlo, které jsme použili s Klausem a Tylerem, je to stejné jako to s Esther a Rebekah. Takže pokud a když Klaus opustí Tylerovo tělo, Tyler tam stále bude.

Jaký dopad bude mít na Stefana jeho rozhodnutí následovat Elenino přání zachránit Matta místo ní?
V první epizodě bude hodně lidí pociťovat velkou vinu a trápení a Elena se s tím vším bude muset vypořádat a v průběhu toho si uvědomí, že stojí před velkým rozhodnutím. Je zřejmé, že Stefan věděl, že se okamžitě vrátí pro Elenu, jenže jí došel čas. A to je to rozhodnutí, které Stefana bude pronásledovat a Damona rozzuří, ale pravděpodobně také dovede Elenu k vysvětlení, proč si vybrala Stefana právě kvůli tomuto rozhodnutí.


Nina Attending CW Upfronts Today

17. may 2012 at 16:32 | Egranger |  Nina Dobrev - News
Jako každým rokem se v New Yorku koná CW Upfronts, kde televizní stanice CW oslavuje seriály, které se obnovují pro další série a také seriály, které budou na televizní stanici CW úplně nové. Vzhledem k tomu, že seriál Vampire Diaries byl pro 4. sérii obnoven, tak se herci z TVD na CW Upfronts objeví. Pravěpodovně by se měli objevit: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Kat Graham, Candice Accola, Zach Roerig, Michael Trevino a Steven R. McQueen. Akce se koná dnes 17. května v New Yorku.

Spoiler About Klaus

16. may 2012 at 18:59 | Egranger |  Spoilers
Jak bude Klaus reagovat na ztrátu dvojnice, když se Elena očividně stane upírkou?
"Ztráta dvojnice bude pro Klause znamenat opravdu hodně a podle toho bude řídit svoje činy v další sérii. Nejdřív bude zranitelný kvůli více důvodům. Existuje kůl, který ho může zabít, čarodějnice, která na něho může použít kouzlo vyschnutí a neexistuje ani šance, že by si vybudoval armádu hybridů, které potřebuje - aspoň z psychologického hlediska - aby ho ochránila. Navíc se na něj bude Caroline velmi hněvat, když si náhle uvědomí, že ji oklamal. Jinými slovy, nebude právě nejšťastnější."

Nina Dobrev Talks Moms, Milk & Team Elena

16. may 2012 at 17:06 | Egranger |  Nina Dobrev - News
Nina v tomto videu mluví o tom, jak ji její mamka inspiruje, která reklama na Got Milk se jí nejvíce líbila i o finálové epizodě The Departed, a potom i o své postavě Eleně :-)Dlaší rozhovor pořízený na akci Got Milk, kde se zahajoval program 'Like he Like me'.
Nina v rozhovoru mluví o The Perks of Being a Wallflower, ve kterém si zahrála spolu s Emmou Watson a samozřejmě i o The Vampire Diaries!Nina Dobrev Arriving At Her Hotel

15. may 2012 at 15:42 | Egranger |  Nina Dobrev - News
Fotky Niny, když přijížděla ke svému hotelu v New Yorku.
Má na sobě černé tričko, džíny a moc pěkné bílé sako.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Following - Trailer

15. may 2012 at 15:41 | Egranger
Trailer na The Following - nový seriál od Kewina Williamsona.
Bude se vysílat pravděpodobně někdy příští rok na jaře :-)


Nina & Ian Walking Hand In Hand In NY

15. may 2012 at 15:41 | Egranger |  Nina&Ian
Nina s Ianem na procházce po New Yorku :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com