Julie Plec - Interview

17. may 2012 at 16:32 | Egranger |  Julie Plec
Proč prostě nemůžou jezdit jinou cestou, která nevede přes Wickery Bridge?
Možná je to jediná cesta do města a z města, ale domnívám se, že od teď už se budou trošku obávat tam jezdit.

Prosím, řekněte mi, že Tyler ve skutečnosti není mrtvý.
Ne, není mrtvý. Přesněji řečeno, když se podíváte na to kouzlo, které jsme použili s Klausem a Tylerem, je to stejné jako to s Esther a Rebekah. Takže pokud a když Klaus opustí Tylerovo tělo, Tyler tam stále bude.

Jaký dopad bude mít na Stefana jeho rozhodnutí následovat Elenino přání zachránit Matta místo ní?
V první epizodě bude hodně lidí pociťovat velkou vinu a trápení a Elena se s tím vším bude muset vypořádat a v průběhu toho si uvědomí, že stojí před velkým rozhodnutím. Je zřejmé, že Stefan věděl, že se okamžitě vrátí pro Elenu, jenže jí došel čas. A to je to rozhodnutí, které Stefana bude pronásledovat a Damona rozzuří, ale pravděpodobně také dovede Elenu k vysvětlení, proč si vybrala Stefana právě kvůli tomuto rozhodnutí.


Jak Damon zareaguje na Stefanovo osudné rozhodnutí?
Tohle by se mohlo hodně vážně vsunout mezi bratry. Jistě není záměrem je od sebe lehce a energicky odtrnout, je v tom víc než jen že na to budou mít rozdílný názor. Znovu to oživí hodně záležitostí týkajících se Damona, jeho příchodu do Mystic Falls a toho, co očekával od svého upířího života. Prostě ti dva spolu nebudou souhlasit. Bude to pro oba frustrující a přesto, že v tom jsou spolu, budou k tomu přistupovat odlišně.

Obměkčí flashbacková scéna Eleny a Damona definitivnost Eleniny volby Stefana?
Tato scéna měla osvětlit fakt, že nemáme všechny informace a ani Elena neví všechno. Učinila své rozhodnutí a věří, že to rozhodnutí je bezvýhradně založené na tom kým je ve svém životě a na tom, co ví, jenže teď se probudí a bude úplně někým jiným a dozví se tuto úplně novou informaci. Jestli si myslím, že jí to okamžitě donutí říct "Oh, vybrala jsem si špatně."? Ne, ale bude to dalším důvodem, díky kterému bude zmatená ve svých citech.

Uvidíme brzy Eleninu přeměnu?
Přeměna toho všeho se odehraje v první epizodě. Bude to trvat 24 hodin a bude to obzvlášť dramatické a traumatické. Když se podíváme za to, vše co mohu říct je, že pokud se Elena stane upírkou, když se zamyslíte nad tím, kým je a co jsme se o ní už dozvěděli, to, že je prudce starostlivá, že strávila v minulé sérii hodně času zlepšováním její fyzické kondice, že její soucit je jejím největším darem a zároveň její největší slabostí, tak to všechno ve smrtí zesílí.

Kdy se ostatní dozví o kouzlu, které provedla Bonnie?
První, co se stane v případě Bonnie, bude to, že se dozvíme, jak dlouho si bude muset nechat toto tajemství pro sebe. jakou dohodu uzavřela s Klausem a pak také to, jestli bude schopná to hned oznámit svým přátelům, a to obzvláště Caroline. Jako čarodějka, která je vyhledávána k nalezení řešení, se bude snažit najít způsob jak Elenu uchránit před tím, aby se stala upírem, a to bude hodně vysoko na jejím seznamu priorit, ale bude na to mít opravdu hodně omezený čas. V první epizodě uvidíme Bonnie, jak sestoupí přímo k propasti nejtemnější podoby její magie a buď tam bude muset skočit, nebo zůstat stát na skalní římse.

A jak Caroline zareaguje na všechny tyto informace?
Caroline se zrovna nechala napálit a ještě k tomu zažila nejstrašnější a nejotřesnější okamžik celého svého života, takže když si uvědomí, že to nebylo reálné a že všechna ta bolestná sbohem nedávala Tylerovi, ale Klausovi, bude to pro ni hodně šokující.

Finální epizoda byla tak akčně nabitá. Bylo tam něco, co jste museli vystřihnout kvůli času?
Moc se mi líbila scéna, kde Alarick stane tváří v tvář Meredith, když vychází ze dveří, ohlédne se a řekne: " Škoda, ty a já, to byla tak nějak láska na první pohled, že?" Líbilo se mi to, ale nakonec se celý příběh obešel bez toho.
 


Comments

1 Natalii © D-KS-ND Natalii © D-KS-ND | Web | 17. may 2012 at 17:47 | React

Klause nemusím a mám radši Taylera takže jsem byla celkem naštvaná že je Klaus v tak sexy těle:D:/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama