Nina For US Weekly About Elena's Future

12. may 2012 at 21:34 | Egranger |  Spoilers
Nina Dobrev o své úžasné přeměně na upírku, která bude probíhat ve 4. sérii.

"Líbilo se mi být člověkem i upírem, protože jsem byla ve dvou světech a musela jsem dělat rozdílné věci," řekla Nina Dobrev, která hraje také upírku Katherine Pierce. "Ale na druhou stranu, bude to pro mě něco jiného, jako výzva. Bude to zábavnější."

"Rozhodně uvidíme celou její přeměnu v upíra. Nezanedbejte to, stejně jako jste to dělali u jiných postav." říká Nina. Stane se upírem, všechny její emoce naberou větší intezitu... Víme, co je Elena: "Má vysokou morálku, stará se o ostatní lidi. Tak jaká bude Elena, když se tyto věci zvýrazní?

Čarodějka Bonnie nebude mít radost, když zjistí, že Elena je teď upír.

Jejich vztah bude teď pravděpodobně napjatý. Její nejlepší přítelkyně, kterou vždy zachraňovala a chránila ji" říká Nina. "Bude to zaujímavé."

Před Eleninou smrtí řekla, že sa rozhodla pro Stefana a ne pro jeho bratra Damona.

Je to ten druh pocitu, že se cítite jako by jste zklamali polovinu lidí. Ale budete vždy zklamáním poloviny lidí v tomto příběhu," říká Nina na téma milostného trojúhelníku v seriálu. Myslím, že jsme dali všechno, co jste částečně chtěli, takže tonení tak že "vyhnout se nebo ignorovat to, co chcete".
 


Poll

S kým by podle vás měla Caroline chodit?

S Klausem
S Tylerem
S Mattem

Comments

1 Natali Natali | Web | 13. may 2012 at 18:37 | React

Ja by som skor povedala že Elena svojou volbou mnohých potešila ale až tak moc ma neteší ako to natočili lebo to uplne vyznelo tak že si ho vybrala len preto že mu to dlhuje :( nemala si vybrat ani jedneho...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement