Spoilers About 4. Season

17. may 2012 at 16:33 | Egranger |  Spoilers
Damon/Elena/Stefan
Elena dokončí proměnu. Nechce být upírem, takže zkusí spoustu věcí, aby tomu zabránili, ale stane se. Bude to pro ni velký boj, hodně ji to změní, bude to těžké, ale nakonec, cituji, povstane jako šampión. Dozvíme se, jak dlouho jí bude trvat, než se stane funkčním upírem, pokud vůbec. Každopádně první díl bude sledovat Eleniných 24 hodin, než se tak stane. Stefan a Elena spolu chvíli budou. To, že si vzpomene na to, co ji Damon ovlivnil zapomenout, neznamená, že se hned ve své volbě rozmyslí. Ovlivní to její city k Damonovi a víc mu porozumí, ale je to součást delší cesty. Dostane se jí to pod kůži a bude na to myslet, ale je se Stefanem a tomu je oddaná, i když jim to způsobí menší problémy. Když Stefan brečí nad Eleniným tělem, neví, že si ho vybrala, ale ví, že bude upírem. Brečí proto, že to není to, co Elena chtěla. Stefanova volba, koho vytáhnout, ho bude pronásledovat a naštve Damona. Trochu je to rozdělí, protože spolu budou silně nesouhlasit. Dozvíme se, jestli Elena věděla, že má v sobě upíří krev, když donutila Stefana, ať zachrání nejdřív Matta.


Tyler/Caroline/Klaus
Klaus v Tylerovi je jen dočasná situace a Klausovo tělo je zachránitelné. Stejně jako Tyler. Caroline bude zdrcená, když se dozví, že se místo loučení s Tylerem objímala s Klausem. Bude to její tvrdé dno. A na Klause bude opravdu naštvaná, protože on se za Tylera jen tak vydávat nepřestane. Uvidíme, co z toho vyždímá. Není divu, že na tom pak bude Klaus psychicky špatně. Nemá svoje vlastní tělo, nemůže vytvářet hybridy, jeho nepřátelé mají jedinou zbraň, která ho může zabít, a s Caroline si to dost pohnojí.

Bonnie
Bonnie čeká hlavně zkoumání jejího čarodějnického dědictví. Ale ještě předtím... V prvním díle se dozvíme, jakou smlouvu Klaus a Bonnie uzavřeli a jak se bude vypořádávat s tím, že o tom musí říct svým přátelům, hlavně Caroline. Taky se bude snažit zastavit Eleninu proměnu, ale má příliš málo času.

Ostatní
Alaricka možná ještě uvidíme během několika dalších duchařských návštěv.
Seriál se soustředí i na to, jak to bude s radou, když ví, kdo jsou Tyler a Caroline. Více jich nám bude představeno.
Rebekah budou nenávidět. Ještě není rozhodnuto, jestli Elijah Rebekah schválil pomstu na Eleně, ale Julie by si přála, aby to bylo jeho samostatné rozhodnutí. Podle svých slov to ale ještě musí probrat se scénáristy.
Bude nám představen nový zloduch.
 


Comments

1 Natalii © D-KS-ND Natalii © D-KS-ND | Web | 17. may 2012 at 17:44 | React

Jsem zvědavá jak to všechno bude protože si to totálně nedokážu představit:D

2 Alexia Alexia | Web | 17. may 2012 at 18:53 | React

Ja sa už neviem dočkať :-)

3 Kath* Kath* | Web | 17. may 2012 at 19:19 | React

na čtvrtou sérii už se strašně moc těším <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama